Auto larje e ardhur nga zvicrra

Shitet nga: luli 29 Sht 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes auto larje e posa ardhur nga zvicrra eshte ne gjendje te mir pak e perdorur arsyja e shitjes se ma kan pru nja te madhe
tel 044652480 edhe viber muni me shkru


golf passat bmw audi mercedes 1234 iphon iphone lg sony samsung nokia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim