Auto larje nga Gjermania

Shitet nga: Stone 11 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Auto larje nga Gjermania shume e rujtun sikur e re ka shtypje te jashtzakonshme per vetem 150 euro
Zvoshnike te ardhur nga Zvicrra pa perdor hiq bashk me pojaqall vetem 55 euro
Zingjiri qafes plus i dores osht blej 128 euro e shesim vetem 50 euro pa perdor hiq.
Maska kushton 10 euro
Trotineti me rrym osht blej i ri 1630 frang tash e shes 150 euro shum i rujtun osht sikur i ri vetem baterit duhet mja blej
Samsungun e shes 15 euro
Gypa te sallonitit te madhsive te ndryshme kush i mer krejt jajap 2 euro copen,nese nuk i mer krejt 2.5 euro copen.
Bojm edhe ndrrime Viber 049-435-155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim