Autolarje KARCHER

Shitet nga: Bekim 12 Sht 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shes maqinen karcher ne gjendje te rregullt me uj t nxeht veq shtypje ka pak po rregullohet per ket arsye e ka ket qmim t volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim