Fshisen

Shitet nga: Azem 16 Dhj 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Fshisen per auto larje eposaardhur nga zvicrra fshisa asht me 3 motorra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim