Servisi i specializuar per pheumatic dhe hidraul..

Shitet nga: admir 20 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Servisojm te gjith eskavatoret ne hydraulik dhe mekanik servisojm eskavator lug ngarkuse kamion maqinat bunarav hr1cat komatsu atlas zepelin cobellko yanmar fiathitachi bobcat uknauf akerman ok etj tegjitha pirungritsat servisojm ne teren me garancion servisoj te gjitha llojet e hydromotorat hydraopumpat me pjes orogjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim