Zmadhues

Shitet nga: Mergim 20 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Zmadhues per kerr shum i mir gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim