INVENTAR PËR SALLON ONDULIMI

Shitet nga: Fidan 06 Pri 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   350 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
SHITET INVENTARI PËR SALLON ONDULIMI (4 PJESËSH).

KËTU PËRFSHIHEN 3 PJESËT KRYESORE ME PASQYRE DHE SIRTARËT E BASHKËNGJITUR PLUS PJESA TJETËR ( E KATËRT) PA PASQYRE E CILA VENDOSET NË NDONJË PJESË MË TË NGUSHTË. INVENTARI ESHTE I ARDHUR NGA JASHTE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim