Paisje masazhe CERAGEM

Shitet nga: Albert 09 Shk 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Ofrojë paisje masazhuese me gurë Zhade.

Paisja Masazhuese me gurë JADE(Zhade) = 650€

Linku se si përdoret paisja masazhuese: http://ceragemindia.in/CeragemCpmpactUse.aspx

PAISJET JANE TE REJA DHE KANE GARANCION.


Viber 0037744428132
0037744114239

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim