inventar dhe pajisje per sallon undulimi

Shitet nga: Arben 09 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes inventar dhe pajisje per sallon ondulimi.Inventari dhe pajisjet jan shume pak te perdorura, gati te reja.
3 karrika
1 lavaman
2 komoda me pasqyre
1 tavoline per thonje
1 karrel
1 shank
1 raft
1 kauq + tabore
1 aparat tretmani
2 aparate depilimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim