INVENTARIN PAK TE PERDORUR

Shitet nga: INVENTAR 09 Jan 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHES INVENTARIN 6 TAVOLINA ME 24 KARRIKA JAN SHUM PAK TE PERDORA JAN TE PERSHTATSHME PER LOKAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim