PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA NGA INOX

Shitet nga: Nexhat 02 Jan 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PER KUZHINA HOTELIERE PROFESIONALE , SHIFI FOTOT E ARTIKUJVE QE NE POSEDOJME

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC NE FERIZAJ

044 205 539Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim