Skara per restaurante apo biznese te tjera.

Shitet nga: Erdon 08 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   330 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet skara shum pak e perdorur skara eshte me rrymë eshte trefazor esht praktike dhe shum lehte per ta perdorur presim bleres serioz. 045-480-580
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim