makin kafeje expres per lokale

Shitet nga: edison 25 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   700 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes makin kafeje per lokale

i servisuar

vend ndodhja ne shqiperi kavaje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim