18 KOMPLETA TAVOLINA

Shitet nga: shpati 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHES 18 KOMPLETA TAVOLINA ME QMIM TE VOLITSHUM 2 MUAJ TE PERDORURA ose ndrrohen me Vetur NR KONTAKT 049406999 ose 044228305 ose 045667606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim