18 Kompleta Tavolina

Shitet nga: shpati 16 Nën 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 18 Kompleta Tavolina Te rujtme Vetum 2 Muaj Te Perdoura Qmimi esht shum I arsyshum 110 E Kompleti i Negociushum Presim Blers Serioz Nr Kontakt 045667606 ose049406999ose viber 044228305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim