AMIGO PAISJE PROFESSIONALE GASTRONOMIE,NE FERI..

Shitet nga: Nexhat 04 Gsh 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PROFESSIONALE PER HOTELERI DHE FAST FOOD ,SIQ I SHIFNI NE FOTO ORIGJINALE

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC,ELKOSIT NE FERIZAJ

TEL 044 205 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim