APARAT PER AKULLORE CARPIGIANI

Shitet nga: VETON 11 Mar 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
APARATI KA NEVOJ PER SERVISIM SHITET ME QMIM TE VOLITSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim