Aparat i Kaffes

Shitet nga: bajram 03 Mar 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes dy aparate te kaffe te ri jan veq qka i kom testu te ardhura nga zvicrra
bejm edhe ndrrim e telefona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim