Aparat i kafes

Shitet nga: gazmend 27 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes aparatin e kafes JURA ne gjendje shum te mire
kafen e bluan vet si dhe shum operacione te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim