Aparat per expreso dhe makiato per shtepi

Shitet nga: kafee 30 Qer 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet aparat i kafes per wxpreso dhe makiato esht i perdorur po ne gjendje te mir mundeni me kontaktu edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim