Aparata per akull

Shitet nga: fer com frigo servis 19 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparata per akull per kafiteri 20 litrsh 30 litrsh 40 litrsh 50 litrsh te perdorura nga zvicra me garancijon 12 mujsh per kontakt nr 044 227 442 044 550094 ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim