Aparati i kafes me mulli

Shitet nga: pronari 20 Shk 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

342 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
asht ne gjendje te rregullt shum pak i perdorun asht prodhim italian siq shifet edhe ne foto .per me shum info ne tel ose viber shiten lir shum flm.
+37745595921
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim