Bamari per qorba

Shitet nga: Nexhat 30 Maj 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim paisje profesionale per restorante

044 205 539

gjindemi perballe ETC ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim