FRIGORIFER

Shitet nga: Bleron 15 Jan 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
I punuar prej INOX ngjendje trregullt me mundsi ngrirje deri -20 numri kontaktit viber +37745569179
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim