Frigorifer me qham per embeltore osa per market.

Shitet nga: memet 11 Qer 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   800 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
frigofer per embeltore. per torta. per market. punan shum mir. qmimi volitshem . ose endraj me nejsen qe konvenan mu..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim