Frigorifer dhe ftofse per pije

Shitet nga: Bardh 28 Shk 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 480 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frigrifer ne gjendje te rregullt me dy motor per ftohje i nevoitshem per te gjitha gjerta e kuzhines . Fontan per uj. Boronic ajran e shum gjerta tjera mban ftovt te gjitha pijet de te freskta .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim