Frizhider

Shitet nga: Adrian 05 Pri 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frizhider i shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim