Furr e pulave me prush

Shitet nga: sylejman sejdiu 01 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

620 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furra esht ne gjendje te mir 1 muj perdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim