Furr per pica ( frutez)

Shitet nga: Jeton 06 Pri 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr per pica dhe frutez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim