Furr per pica

Shitet nga: jeton 31 Mar 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   450 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
furr per pica me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim