Furra Italiane per pizza

Shitet nga: Nexhat 30 Maj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE ,SHIF FOTOT JANE ORIGJINALE TE PAISJEVE TONA QE POSEDOJME.

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC FERIZAJ

044 205 539Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim