Furra

Shitet nga: besim lama 24 Mar 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes furren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim