GASTRONOMI HOTELERI PAISJE KUZHINASH

Shitet nga: Nexhat Sot 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PER KUZHINA HOTELIERE PROFESIONALE , SHIFI FOTOT E ARTIKUJVE QE NE POSEDOJME

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC NE FERIZAJ

044 205 539


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim