INVENTAR PER QEBABTORE

Shitet nga: Leutrim Hajdari 28 Shk 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
QMIMI SIPAS MARRVESHJES
SHITET KOMPLET INVENTARI
Duke perfshire :
Skara
Tavolina dhe Karriga
Tosteri
Fritoze
Mikrovale
Aparati i Bozes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim