Inventarë për ëmbëltore

Shitet nga: Ferizaj 06 Dhj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Inventarë për ëmbëltore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim