Inventar

Shitet nga: Fatos 19 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
8 Tavolina me nga 4 karrika, 160 euro seti.
1 Shank 4.5 metra i gjate, 400 euro.
3 Karrika shanku, 20 euro copa.
1 Frigorifer I vogel 50 euro.
1 Gjenerator 8.5kw disel (dhezje me qeles) 400 euro.
1 Shporet-Kamine (Prodhim I Kroacis) 220 euro.
Inventari eshte blere I ri, dhe I perdorur vetem 8 muaj.
Numri kontaktues vetem ne Viber: +37744343146
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim