Inventar per restaurant

Shitet nga: no name 24 Shk 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Inventar per restaurant

Karrika 300 cope
Tavolina 1she 45
Tavolina 2she 35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim