Inventar

Shitet nga: Shefki 18 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes inventare per lokale 5 sete , tavoline me 4 karriga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim