Invertar per Ëmbeltore

Shitet nga: milaim rushiti 08 Mar 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet komlet invertari per embeltore invertari esht shum pak i perdorur dhe ne ngjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim