KAZANA PROFESSIONAL PER ZIERJE TE GJELLRAVE

Shitet nga: Nexhat 01 Tet 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM KAZANA DHE SHPORETA PROFESIONAL PER GJELLRA PER RESTORANTE DHE HOTELIERI,SHIF FOTOT .
KAZANAT JANE PER ZIERJE DHE LLOJI TJETER ESHTE PER TRANSPORT,KEMI MADHESI TE NDRYSHME .
SAPO KAN ARDHUR.

SHITORJA JONË GJINDET PERBALLE ETC,ELKOSIT NE FERIZAJ

PER ME SHUME 044 205 539


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim