Karriga dhe tavolina per kafiteri

Shitet nga: Mejdi 06 Pri 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 11 komolete karriga me tavilina per kafiteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim