Karrige dhe Tavolina

Shitet nga: Fitim 17 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim