Karrika dhe tavolina

Shitet nga: Erjon demiri 28 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes karrika dhe tavolina te perdorura ne gjendje shum te mire dhe shum te ruajtura me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim