Karrika fotel per kafiter restorante

Shitet nga: florim jahija 31 Jan 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Karrika fotel te reja per kafiteri dhe resterante edhe per tarasa shtepis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim