Karrika

Shitet nga: Trimi 01 Dhj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 22 cop karrige te pershtatshme per lokale afariste shiten komplet nuk ndahen vetem karriget pa tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim