Karrike tavolina dhe shankt dhe piktur

Shitet nga: Fitimi 20 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim