Komore ftohese frigorifer

Shitet nga: Kreshnik 28 Nën 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet komorja ftohese. Hapesira 4mX4m me 2m lartesi. Paneli eshte 5cm. Komorja eshte blere e re vitin e kaluar ndersa motoret i ka per edhe per nje hapesire se sa eshte kjo. Ftofe pre 0 deri +18 grade
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim