Komplet furren e bukes

Shitet nga: Basri 22 Sht 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes komplet furren e bukes.
Per informata thirr.
045499269
Çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim