Makin per akull kapaciteti qdo 15min 24akulla

Shitet nga: qlirim 22 Pri 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes makinen per akull me gjendje perfekte e sapo ardhur nga italia kapaciteti qdo 10minuta 24akulla qmimi i volitshem per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim