Miksere te ndryshem ,te vegjel dhe te mdhenj

Shitet nga: Nexhat 30 Maj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim miksere te ndryshem te importuar nga jasht .

044 205 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim